Strona Stowarzyszenia "ZiemiaRudawska.pl"

Strona Stowarzyszenia "ZiemiaRudawska.pl"
Creative Commons CC0

Polecamy:

Grupa facebookowa RUDAWA I GMINA ZABIERZÓW

Subskrybowanie treści postów (niektóre przeglądarki) RSS Feed
piątek, 9 sierpnia 2019

Pisma o kolejne bankomaty w Rudawie ...Jest nam niezmiernie miło, że w Rudawie usytuowano  bankomat. Ciężko było ale jest sukces - to zasługa bezsprzecznie i tylko, sołtysa Rudawy Pana Marcina Cieślaka, któremu należą się wielkie gratulacje.

Idąc już przetartym szlakiem a chcąc zabezpieczyć interes mieszkańców Rudawy i okolic między innymi przed ewentualnymi sytuacjami, w których nie będzie można korzystać z tego bankomatu a takie sytuacje niezależne np. od czynnika ludzkiego mogą się zdarzyć, wiemy o jednej, że się przytrafiła i nie jest to coś niezwykłego ale przede wszystkim biorąc pod uwagę kwestię dywersyfikacji usługi bo Ziemia Rudawska jest dużym i ludnym obszarem

wysłaliśmy dziś tj. 9 sierpnia 2019 r. do firmy IT Card Centrum Technologii Płatniczych SA (właściciela m.in. sieci bankomatów Planet Cash)  i do firmy Euronet Polska Sp. z o.o. wnioski  w sprawie lokalizacji w Rudawie bankomatów należących do sieci, których ww. firmy są właścicielami.

Wnioski wysłaliśmy za pomocą formularzy kontaktowych zamieszczonego na stronach internetowych,  z uwagi na niejaką  trudność w  uzyskaniu dostępu do właściwych adresów poczty elektronicznej przywołanych firm. Treść wniosków zamieszczona została w zakładce pn. "Sprawy" na naszej stronie internetowej.

Z Euronet  Polska już otrzymaliśmy odpowiedź, której w zasadzie się spodziewaliśmy a mianowicie taką aby skorzystać z formularza, w którym, wiemy o tym, należy wskazać konkretne miejsce i konkretnego właściciela miejsca, w jakim miałby zostać usytuowany bankomat.

W tej właśnie sprawie odwołujemy się więc do Państwa, Mieszkańców Rudawy z prośbą o potencjalne zgłoszenie się via formularz kontaktowy (https://kontakt.euronet.pl/) wprost do firmy Euronet Polska jeśli chcieliby Państwo aby to w obrębie nieruchomości do Państwa należących taki bankomat miał szansę się pojawić.

Edycja:
dzisiaj tj. 9 sierpnia 2019 r. otrzymaliśmy również odpowiedź z firmy IT Card Centrum Technologii Płatniczych SA z informacją, iż propozycja lokalizacji bankomatu, a zaproponowaliśmy miejscowość Rudawę bez wskazywania konkretnej nieruchomości, została przekazana zgodnie z kompetencją osobie decyzyjnej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.